Skontaktuj się z naszym fachowcem
Mury oporowe
Ogrodzenia betonowe
Płyty betonowe
Mała architektura
Prefabrykacja niestandardowa
Dział montażu i serwisu
Dział finansowy
Dział logistyki i realizacji dostaw

Mury oporowe

Krystian Kosmalski
Telefon: +48 534 771 193
Mail: k.kosmalski@lovbet.pl

Tomasz Karwat
Telefon:
+48 882 646 889
Mail:
lovbet@lovbet.pl

Ogrodzenia betonowe

Marek Mierczyk
Telefon: +48 537 077 560
Mail: m.mierczyk@lovbet.pl

Wojciech Szastok
Telefon: +48 530 520 103
Mail: w.szastok@lovbet.pl

Płyty betonowe

Marek Mierczyk
Telefon: +48 537 077 560
Mail: m.mierczyk@lovbet.pl

Mała architektura

Marek Mierczyk
Telefon:+48 537 077 560
Mail: m.mierczyk@lovbet.pl

Prefabrykacja niestandardowa

Tomasz Karwat
Telefon: +48 882 646 889
Mail: t.karwat@lovbet.pl

Dawid Panek
Telefon:+48 668 652 389
Mail: d.panek@lovbet.pl

Dział montażu i serwisu

Zbigniew Paszek
Telefon: +48 537 080 043
Mail: z.paszek@lovbet.pl

Dział finansowy

Adam Sołtys
Telefon: +48 512 656 691
Mail: a.soltys@lovbet.pl

Dawid Panek
Telefon:+48 668 652 389
Mail: d.panek@lovbet.pl

Dział logistyki i realizacji dostaw

Dawid Panek
Telefon:+48 668 652 389
Mail: d.panek@lovbet.pl

Agnieszka Jaworska
Telefon:+48 536 506 128
Mail: a.jaworska@lovbet.pl

LOVBET Sp. J.

ul. Szyby Rycerskie 4, 41-909 Bytom
Email: lovbet@lovbet.pl
NIP: 626 303 14 84
Regon: 381 378 915

Formularz kontaktowy


    * Wysyłając zapytanie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zgodnie z zasadami wynikającymi z poniższej informacji.
    Informujemy, że Administratorem przekazanych nam przez Ciebie danych osobowych jest Lovbet z siedzibą w Bytomiu (41-909), przy ulicy Szyby Rycerskie 4. W sprawach związanych z danymi osobowymi możesz skontaktować się z nami na e-mail: lovbet@lovbet.pl. Masz prawo do żądania dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane są przez nas przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu w jakim zostały nam powierzone. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz w naszej Polityka prywatności.