PŁYTY BETONOWE

BETON Z DUSZĄ

Betonowe płyty ogrodowe to nowatorskie rozwiązanie dla nowoczesnych domów, ogrodów i przestrzeni publicznej. Idealne do budowy ścieżek, tarasów a także podjazdów samochodowych.

Opracowany przez naszą firmę proces produkcyjny sprawia, że każda z naszych płyt charakteryzuję się wyjątkową i niepowtarzalną fakturą powierzchni. Do głównych cech oferowanego przez nas asortymentu w zależności od życzenia klienta zaliczamy :

• Nierównomierne rozłożenie barw,
• Gładką lub porowatą faktura powierzchni,
• Odcienie szarości : jasny, naturalny, ciemny,
• Fazy na krawędziach płyt zapewniające bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki zatopionemu w naszych płytach zbrojeniu stalowemu, płyty są wytrzymałe i odporne na pękania, a zastosowany do ich produkcji najwyższej klasy beton architektoniczny nadaje im niepowtarzalny i nowoczesny wygląd. Zastosowane rozwiązanie zapewnia możliwość stosowania płyt na podjazdy i tereny najazdowe. Dodatkowo dzięki wysokim parametrom wytrzymałościowym udało nam się zminimalizować grubość płyt do 5 cm, co wpłynęło na zmniejszenie ciężaru, a co za tym idzie prostotę montażu u klienta.

Dzięki najwyższym standardom produkcyjnym oraz nowoczesnemu parku maszynowemu, płyty zapewniają ludziom komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania, jednocześnie zachowując wysokie parametry wytrzymałościowe i wizualne na długie lata.

Na indywidualne zapytanie klienta jesteśmy w stanie wykonać płyty w niestandardowych wymiarach, fakturach powierzchni i odcieniach.

Oferowane przez nas wymiary płyt ogrodowych: 

10 x 100 cm
60 x 120 cm
80 x 120 cm
100 x 120 cm
80 x 80 cm
100 x 100 cm
1430 x 340 cm 

Oferowane przez nas kolory: 

- Jasny szary
- Szary (naturalny)
- Ciemno szary

 Oferowane przez nas struktury:
- Gładka
- Porowata 

CIEMNY SZARY

NATURALNY SZARY

JASNY SZARY

GŁADKI

POROWATY

PŁYTY BETONOWE OGRODOWE